Menu

O firmie

Firma transportowo usługowa 1+1 AMEX jest znaną i rozpoznawalną firmą na Śląsku działającą na terenie całej Europy. Firmę naszą cechuje wieloletnie doświadczenie, wysoki profesjonalizm, czyli idealna organizacja pracy oraz umiejętność dostosowania się do wymagań zleceniodawcy.

Mamy wypracowane strategie usprawniające czas wykonywania usługi i gwarantujemy, że mienie Państwa jest na każdym etapie całkowicie zabezpieczone i bezpieczne. Posiadamy stały zespół profesjonalnych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę.

W związku z chęcią zaspokojenia potrzeb transportowych naszych Klientów oraz zwiększenia ich wygody w trakcie załadunku i rozładunku przewożonych towarów oprócz świadczenia usług transportowo-przeprowadzkowych rozszerzyliśmy zakres swojej działalności poprzez usługę wynajmu auta ciężarowego wyposażonego w Hydrauliczny Dźwig Samochodowy potocznie zwany „HDS” . Dźwig ten zamontowany na podwoziu samochodu ciężarowego, służy do załadunku i rozładunku różnego rodzaju towarów. Dzięki swej uniwersalności HDS ma szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i nie tylko.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą usług transportowych.